Измазнувачка хидратантна крема со Q10 за мажи

1.110 ден

  • Интензивна хидратација со интегрирана нега на брада
  • Ја смирува иритираната кожа и дејствува противоспалително
  • Ги намалува брчките и линиите
  • Брзо апсорбира
  • Ја прави кожата мека
Количина: 50 ml

Нема на залиха

Шифра: 02169 Категорија: