Фитобалм гел балсамико

350 ден

веган

Настинка (затнат нос, кашлица, отежнато дишење)?

ПРИРОДНО решение

Го олеснува дишењето, ја смирува кашлицата. Безбеден и нетоксичен природен производ без камфор, ментол и вазелин.

Количина: 50 ml

Нема на залиха

Шифра: 00590 Категории: ,