Органска крема за сончање SPF 50+

1.350 ден

Производот поседува ECOCERT сертификат за ПРИРОДНА и ОРГАНСКА козметика.

  • без PEG и парабени
  • без синтетички бои, мириси и конзерванси
  • без цинк оксид
  • без соли на алуминиум
  • без парафин, силикон и други нафтени деривати
  • „vegan” (без суровини од животинско потекло)
  • без тестирање на животни и без ГМО
Количина: 75 ml

Нема на залиха