Кортинат крема

670 ден

Природно решение за СУВА, ИСПУКАНА И ВОСПАЛЕНА КОЖА (ЕКЗЕМИ – ОСИПИ – ЕРИТЕМИ)

Против иритации, антиоксидативно и регенеративно дејство. Интезивно го намалува црвенилото, чешањето, сувоста и испуканоста кај осетливата и надразнета кожа. Ја негува и ја враќа неопходната хидратација и еластичност на кожата.

Количина: 75 ml

Нема на залиха

Шифра: 00593 Категории: ,