AGE PROTECTION – Антирид крема за околу очи

1.430 ден

  • Ги намалува темните кругови околу очите
  • Ја потикнува регенерацијата на клетките
  • Интензивно ја хидрира и храни осетливата кожа околу очите
Количина: 15 ml

Нема на залиха