Шампон за обновување и сјај на косата со органски крин и моринга

290 ден

  • Специјално развиен за потребите на оштетена коса
  • Нежно ја чисти косата и скалпот
  • Ја штити и ја обновува оштетената коса
  • Балансираната формула со алое вера и потхранувачки бетаин и дава сјај и мекост на косата
Количина: 250 ml

Нема на залиха