Шампон за волумен со органска бреза и органски кофеин

290 ден

  • За тенка и слаба коса
  • Нежно ја чисти косата и скалпот
  • На косата и дава волумен, јачина и виталност од коренот па до врвовите
Количина: 250 ml

Нема на залиха