Пилинг гел со органско нане и органска маслинка

216 ден

  • Нежно и темелно ја чисти кожата од нечистотии и ја подготвува оптимално за последователна нега
  • Балансираната формула го обезбедува потребниот баланс на хидратација
  • Ја чисти и оживува кожата и ја прави нежна и свежа
  • Погоден за сите типови на кожа
Количина: 100 ml

На залиха