Освежувачки гел за туширање со органски портокал и органска лимета

230 ден

  • Нежно ја чисти и негува кожата
  • Го спречува сушењето на кожата
  • Освежувачко и миризливо туширање
  • За витализирачки почеток на денот
Количина: 250 ml

Нема на залиха