Мицеларна вода 3 во 1 со органско нане и морска сол

310 ден

  • Нежно ја чисти кожата од нечистотиии
  • Нежно ја остранува шминката
  • Без алкохол
  • Меко, пријатно и негувано чувство на кожата
  • Погодна за сите типови на кожа
Количина: 150 ml

Нема на залиха