Интензивна крема за раце со органски ши-путер и хијалурон

195 ден

  • Долготрајна и хармонична нега, особено за сува и испукана кожа на рацете
  • Кожата станува мека и заштитена
  • Смирувачка интензивна нега
  • Свиленкасти мазни раце
  • Погодна за сите типови на кожа
Количина: 50 ml

Нема на залиха