Гел за чистење со органско нане и морска сол

240 ден

  • Длабински и темелно ја чисти кожата од нечистотии
  • Оптомално ја подготвува кожата за последователна нега
  • Ја оживува кожата и ја прави сјајна, мека и свежа
  • Погоден за сите типови на кожа
Количина: 100 ml

Нема на залиха