Гел за туширање и шампон 2 во 1 со органска маслинка и бамбус

245 ден

  • За брз и лесен почеток на денот
  • Нежно ја чисти кожата и косата и го спречува нивното сушење
  • Нежен мирис добиен од природните состојки
  • Идеален за секојдневна употреба
Количина: 200 ml

Нема на залиха